Молочниця у годуючої мами

Спрашивает: ОЛЯ
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Добрий день. Скажіть, будь ласка, які засоби можна використати при молочниці годуючій мамі(Дитині 2 місяці)? Ще маю деякий дискомфорт внизу живота при ссанні грудей. До лікаря не маю можливості іти. При ваітності від молочниці приймала Гінофорт, проте засіб дороговартісний і не дуже допоміг.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 апреля 2018 года

3 ответа

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2018-04-03 12:04
Добрый день, Ольга.
Если вы уверенны что это именно молочница и это подтверждено анализами, то можете принимать пимафуцин.
Платная консультация
Ольга 2018-04-03 21:29
Щиро вдячна!