Лімфовузол

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Добрий день. Ось уже пів року турбує лімфовузол в області шиї, він невеликого розміру, рухомий. В аналізі крові були скачки лімфоцитів 58. Провела консультацію Лора, все добре. Здала зішкріб з рота нічого не виявлено. Здала аналіз, на віл, гепатит с, сифіліс, всі аналізи в нормі. Хворію на синдром Жильбера, який не давно виявили. Скажіть чи міг не прямий білірубін вплинути на лімфатичну систему.
? Які обстеження потрібно пройти?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 23 февраля 2020 года

5 ответов

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2020-02-24 13:11
Зоряна! Синдром Жильбера не оказывает влияния на лимфатическую систему организма. Сдайте соскоб из носоглотки на метод ПЦР для выявления ДНК вирусов ЦМВ, ВЭБ, ВГЧ 6 тип. Кровь из вены на метод ИФА для выявления антител М и G к вирусам ЦМВ, ВЭБ, ВГЧ 6 тип. С ответами подойдите к врачу инфекционисту. Всего доброго.
Платная консультация
Зоряна 2020-02-28 13:31
Дякую Вам за швидку відповідь. Ось уже пів року збільшені лімфовузли на шиї. Тепер з'явилась постійна гіркота в роті, тошнота, закрепи. Здала аналіз печінкові проби, збільшений білорубін за рахунок не прямого, всі інші показники внормі. Узд підвищена ехогентність печінки, загин жовчного, густа жовч. Поставили діагноз діскінезія жовчних шляхів. Приймаю урсохол250 по 2шт, дієта 5, рясне пиття. Допоможіть мені розібратися, що зі мною.
Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2020-02-29 20:39
Зоряна! Горечь во рту, запор, тошнота связаны с нарушениями в работе печени и желчного пузыря. Соблюдайте диету стол №5 по Певзнеру, см. В интернете. Принимайте перед сном Урсосан по 2 капсулы, запивайте водой. Курс 1 месяц. Добавляйте прием капсулы Дуспаталин по 1 к. 2 раза в день за 20 минут до еды. Курс 10 дней. Пройдите обследования на вирусы герпеса, которые мы вам рекомендовали. Удачи вам.
Платная консультация
Зоряна 2020-02-29 20:48
Дякую Вам, Єлєна Владимировна! Все виконаю згідно ваших рекомендацій. Щиро дякую.
Зоряна 2020-03-12 18:10
Добрий день. Сьогодні перездала аналіз на печінкові проби, все нормалізувалось, білірубін заг, став19,5. А гіркота дальше турбує. Лікар пропонує ковтати шланг. Прийсала урсохл 500 на ніч, дуспаталін, гентос, дієта 5. Скажіть будь-ласка, чи потрібно оьстежити шлунок? І які ліки приймати дальше щоб облегшити гіркоту в роті, яка практично завжди присутня? Які додаткові обстеження потрібно пройти?