Кандидоз на язику

Спрашивает: Богдана
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, Місяць назад у мене проявилася біла полоска нагадувала Candida а я купила Мась кандидоз по користувалися і пройшло тиждень тому в мене проявилося далі така біла полоска Я купила фуцес ДТ і воно мені пройшло а через 2 дні після того на тому самому Місці мені проявилося дальше в аптеці мені порадили пропити Флуканазол в четверг воно мені викинула п’ятницю я пішла купила і дотепер воно мені не проходить тобто зранку відчуваю такі як трошки дискомфорт і ніякого результату немає
Категория: Лор
Добавлен: 1 августа 2021 года

1 ответ

Здравствуйте! В данной ситуации следует сдать соскоб с языка на патогенные грибы с чувствительностью к антимикотикам.