Харчування

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 4 місяці
Здравствуйте, нам 4 місяці не можем підібрати дитині суміш. В нас проблеми з животіком запори кольки, їмо нутрілон комфорт але він не допомагає. Пройшли курс лікування пробіотиками і нічого. Чи можна пробувати давати коровяче молоко розбавлене? Чи пробувати суміш з біфідобактеріями?
Категория: Педиатр
Добавлен: 11 октября 2014 года

1 ответ

Доброго дня, Наталіє!

Спробуйте суміш з пробіотиками. Добра суміш також - кисломолочний Нан.
Коров*яче молоко приводить до анемії.
Можна почати давати фруктові пюре (яблуко. Банан. Слива). Які стимулюють випорожнення.

Бувайте здорові!