Гематома під нігтем

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. На початку весни купила замале взуття. Так і ходила в ньому. НЕдавно десь місяць тому замітила таке на нозі. Може це бути від взуття.? Також ціле літо перкривала гель лаком. МоЖе бути опік від лед лампи чи після зняття гель лаку інстрементом пошкоджено? Чомусь не відростає.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 9 сентября 2018 года

5 ответов

Горзов Галина Игоревна
дерматолог 2018-09-10 09:06
Доброго дня!
Може бути все, що ви перечислили та ще грибок.
Тому треба зробити зашкреб по місцю проживання і тоді можна буде коректно лікувати.
Ірина 2018-09-10 09:30
На рахунок грибка піду зроблю зашкреб. А начиталася про піднігтеву меланому і переживаю. Дерматоскопію немає можливості зробити?
Горзов Галина Игоревна
дерматолог 2018-09-10 09:54
На меланому не схоже, давайте поспостерігаємо в динаміці, скиньте фото через місяць.
Такі випадки часто спостерігаються після гель лаку, тому поки обмежте.
Хай ніготь дихає.
Ірина 2018-09-10 10:00
Дякую, що трішки розрадили.) а зішкреб де можна робити? В нас містечко мале, незнаю чи таке роблять.
Горзов Галина Игоревна
дерматолог 2018-09-10 10:12
В любому шкір вен диспансері чи лабораторії.