Брак гормону росту

Спрашивает: александра
Пол: Женский
Возраст: 14 років...дівчинка
Хронические заболевания: Приймає також від щитовидки кожного ранку таблетку
Здравствуйте, хочу дізнатися моя дочка приймає гормон росту від семи років зараз пів року як невиділи гормон росту і як це вплине для дитини. і де можна взяти це лікарство. Дитина пів року не колеться гормоном росту чи така велика пауза пошкодить
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 25 мая 2017 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2017-05-25 00:37
Здравствуйте, Александра.
К сожалению, не помогу Вам – я взрослый эндокринолог и работаю с пациентами старше 18 лет. Вам необходимо консультироваться у детского эндокринолога.
С уважением, Надежда Сергеевна.