Бородавки біля нігтів рук

Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Із хронічних захворювань, маю герпес 6го типу у крові.
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що це може бути? Спочатку біля нігтів на руках були типу плоскоконечних бородавок, після їх видалення з'явилось ось таке, трошки випукле. Фото до та після прикріпляю.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 16 апреля 2023 года

3 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2023-05-11 16:33
Каким методом удаляли? Как давно?
Aleksandr_Bo 2023-05-11 17:13
Удалял два раза, 1 год назад.
Первый раз азотом, второй раз сам супер чистотелом.
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2023-05-15 14:55
По снимку выглядит как рецидив бородавки. Но возможно это и рубец. Адекватно оценить ситуацию можно при проведении дерматоскопии