Боли в правой подвздошной области

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 42 года
Хронические заболевания: ФКМ
Здравствуйте, Меня беспокоят боли в правой подвздошной области (в области послеоперационного рубца, апендицит в анамнезе 1991 год). Они носят тянущие, давящие, ноющие, не зависят от приема пищи, любила спать на животе сейчас не могу т. к. в этом положении давящая боль на переднюю брюшную стенку, когда длительно сижу больно расправится тянет в боку, боль при пальпации в области рубца. Есть ФКМ и пролапс митрального клапана. Неоднократно сдавала анализы общеклинические норма, б/х норма. Прошла КТ ОБП и мал. Таза(ознак об'ємної патол., підозрілоі на Са/мтс достовірно не виявлено. Жодні лімфовузли не збільшені.)
Консультаці гінеколога та УЗД (Аденоміоз, хр. Правобічн. Аднексит)
УЗД ОБП (МСД)
ФГДС (дуодено- гастральний рефлюкс, уразний тест різко +++) зараз приймаю призначене лікування.
Відеоколоноскопія (в сліпій кишці виявлено на місці вічка апендиксу, пальцеподібне, утворення до 1,5 см, слизова не змінена.
Висновок: Інвагінація кукси апендиксу? Доліхосигма. Недостатність баугиниєвоі заслонки) Взята біопсія, чекаю результат.
Консультувалась з хірургом Синдром Кноха? Радикулярний синдром? (порадив МРТ та невропатолога, це єдине, що ще не зроблено) інший лікар хірург говорить можливо спайки. Ось стільки всього обстеження, а діагнозу не має. Забула написати що ці болі уже турбують 1,5 року, я астенічного складу завжди, хоч за цей час ще схудла і стала роздратована, нервова.
Маю ще постійну майже тошноту, гастроентеролог сказав, що це можливо за рахунок хелікобактеру.
Підскажіть що це може бути або порадьте до якого лікаря ще звернутися так як ці болі мішають нормально жити. ДЯКУЮ.
Категория: Хирург
Добавлен: 10 декабря 2020 года

3 ответа

Здравствуйте, учитывая отсутствие структурных изменений при проведенных исследований, предположу проявления спаечной болезни.
Платная консультация
Оксана 2020-12-15 16:04
Подскажите пожалуйста какие мои дальнейшие действия к кому обращаться.
Патологии по данным гистологии нет. Вам необходима консультация гастроэнтеролога.