Біль в низу живота з лівої сторони

Спрашивает: Володимир
Пол: Мужской
Возраст: 25 лет
Доброго дня, 4 місяці тому за цілий день ні чого не їв а під вечір випив пиво з чіпсами через 2 години різкий біль в животі і зразу в туалет, через 4 тижні зявився не преємний запах під лівою пахою який не змивається водою і тд, запах в туалеті такий же самий як і під пахою завжди рідкий кал. Що це? І на скільки це серйозно?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 15 марта 2022 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2022-03-27 18:49
Владимир! Отмените прием алкоголя, даже пива. Сдавайте биохимию крови, проходите ФГДС и УЗИ ОБП. Обследования помогут вашему врачу в диагностике заболевания.