Різкий біль внизу живота

Спрашивает: тетяна
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Нема
Здравствуйте, у меня била задержка 10 дней на 11 день начались місячні і дуже різкий біль внизу живота уже 4 день навіть ходити важко дуже часто виходжу в туалет по великому тест робила негативний що це може бути думаю завтра піду до лікаря допоможіть розібратися
Категория: Гинеколог
Добавлен: 13 июля 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-07-13 10:28
Доброго дня. До лікаря обов"язково, почати потрібно з УЗД органів малого тазу