Анализ крови не в нормі?

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 9 міс
Доброго дня. Здавала аналіз двом дочкам. Скарги на періодичне повищення температури 37-38, горло не дуже червоне, легегі чисті. Дівчинка 9 місяців. Аналіз сечі по нечипоренку лейкоцити 28000, еритроцити 1000 Кров: еритроцити 3,8, гемоглубін 109, лейкоцити 7,8, еозинофіли 6, палички 2, сегментоядерні 10, лімфоцити 72, моноцити 10, шое 30. Дівчинка 5 р Кров: еритроцит 4,4, гемоглубін 139, лейкоцити 3, еозинофіли 6, палички 2, сегментоядерні 24, лімфоцити 62, моноцити 6, шое 8.) Я так зрозуміла в двох дочок аналізи не дуже. Дуже переживаю за низькі лейкоцити у старшої, і високе шое у молодшої
Категория: Педиатр
Добавлен: 3 января 2019 года

2 ответа

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2019-01-05 21:09
Добрый день.
У младшей есть признаки воспалительного процесса в мочевыводящих путях, такое состояние требует срочного обращения к врачу и назначения лечения.
У старшей - есть признаки аллергической реакции или глистных инвазий, необходимо дополнительное обследование.
Ірина 2019-01-05 22:23
Дякую. Переробили аналіз зразу на наступний день. Сеча була в нормі, кров теж. Як так незнаю. Узд теж все добре.