Анализ крови поганий?

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 9 міс
Доброго дня. Здавала аналіз двом дочкам. Скарги на періодичне повищення температури 37-38, горло не дуже червоне, легегі чисті.
Дівчинка 9 місяців. Аналіз сечі по нечипоренку лейкоцити 28000, еритроцити 1000
Кров: еритроцити 3,8, гемоглубін 109, лейкоцити 7,8, еозинофіли 6, палички 2, сегментоядерні 10, лімфоцити 72, моноцити 10, шое 30.

Дівчинка 5 р
Кров: еритроцит 4,4, гемоглубін 139, лейкоцити 3, еозинофіли 6, палички 2, сегментоядерні 24, лімфоцити 62, моноцити 6, шое 8.)

Я так зрозуміла в двох дочок аналізи не дуже. Дуже переживаю за низькі лейкоцити у старшої, і високе шое у молодшої.
Категория: Гематолог
Добавлен: 3 января 2019 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
гематолог 2019-01-03 20:13
Здравствуйте.
Данных за гематологическую патологию нет.
У младшей нужно обратить внимание на плохой анализ мочи, у старшей- обследоваться на предмет вирусоносительства у инфекциониста, пройти обследования у паразитолога.
Всего доброго.