Звідки береться бензодиазепін в організмі, якщо нічого не приймається?
Спрашивает: Анна
Пол: Мужской
Возраст: 43 года
Вітаю, хотів би дізнатися про бензодиазепін. Що це таке та звідки воно може взятися в організмі? Я зробив вже декілька тестів звичайних які продаються в аптеках, в також робив тести в лікарні. Всі тести показують, що в організмі є цей препарат, але я нічого не приймаю і не вживаю ніяких таблеток, зовсім нічого. Чи може організм сам виділяти бензодиазепіни? Якщо так, то як це можливо?
Чекаю на відповідь, Дякую.
3 ответа
Здравствуйте!
Нет, в организме бензодиазепиновые транквилизаторы не вырабатываются.
Выполните ХТИ - это более точное исследование.
Платная консультация
Анна 2024-06-20 22:58
Добрий день
Дякую за відповідь.
А чи може бензодиазепін бути в алкоголі?
Дякую за відповідь.