Аналог преднізолон

Спрашивает: Юлія
Пол: Женский
Возраст: 48 лет
Хронические заболевания: Верльгофа
Добрий день. У мами хвороба Верльгофа. Завжди приймала преднізолон. Чи є йому аналоги, щоб допомагали саме від цієї хвороби і чи можна змінювати ні інші таблетки, якщо спочатку приймали преднізолон. Аналог без рецепту?
Категория: Фармацевт
Добавлен: 1 апреля 2023 года

3 ответа

Тищенко Наталия Петровна
фармацевт 2023-04-01 15:10
Добрий день, Юлія.
Якщо лікар призначав мамі преднізолон, значить є потреба у прийомі гормональних препаратів.
Заміна можлива тільки з участю лікаря, але безрецептурних аналогів немає.
Якщо мама приймає постійно преднізолон, то сімейний лікар може виписувати електронний рецепт без особистого візиту, тільки по запису і телефонному дзвінку до лікаря.
Якщо не зрозуміли, запитуйте.
Юлія 2023-04-01 15:39
Дякую за відповідь! Усе зрозуміло. Тільки мама сама приймає ліки, без лікаря. Чи можна звернутись до лікаря і якого щоб виписав рецепт на ці ліки? Ще раз дякую.
Тищенко Наталия Петровна
фармацевт 2023-04-01 16:34
Потрібно заключити декларацію з сімейним лікарем.
Може він виписувати рецепт.

Також сімейний лікар направляє до профільного спеціаліста, якщо є потреба.