Збой місячних в 18 років чи можливо щось зробити

Спрашивает: Неля
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Незнаю
Здравствуйте, в моєї знайомої немає місячних вже майже більше 5 років. В неї ще не було сексу ні разу вона втратила надію. Можливо це іза стресу вона нічого про це не говорить. Сильно набирає вагу. Була у різних лікарів лікарі нічого не говорять. Чи є надія на щось? Чи можна якось їй допомогти?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 15 мая 2021 года

2 ответа

Ирина 2021-05-15 11:42
Здравствуйте!
Почему пишете Вы, амине ваша знакомая?
5 без месячных лет не может быть из-за стрессов.
Ей нужно обследоваться.
Гормоны проверить и не только.
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2021-05-15 12:47
Добрый день, Вашей знакомой нужно сделать УЗИ органов малого таза и сдать гормоны.