Збільшені лімфатичні вузли

Спрашивает: Тома
Пол: Женский
Возраст: 12 лет
Добрий день, підкажіть будь ласка у дитини довгий час збільшені підщелепні лімфовузли з 1 сторони завжди більший. Які можуть бути причини, і які обстеження пройти? Відчуваються при ковтанні та інколи при прощупуванні. Буду вдячна за відповідь. УЗД додаю.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 24 июля 2021 года

3 ответа

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2021-07-25 09:37
Добрый день.
Увеличение лимфоузлов может быть при хронических инфекциях - тонзиллит, кариес, частые простудные заболевания. Они реагируют на инфекции и увеличиваются, а приходят к норме длительно.
Если в лимфоузлах нет патологических изменений, то переживать нет причин.
Тома 2021-07-25 18:24
Дякую. Підкажіть як дізнатись чи є патологічні зміни? Які обстеження можна пройти щоб встановити причину, можливо якісь аналізи крові?
Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2021-07-25 23:16
По вашему узи патологических изменений нет.
Но обратите внимание на щитовидку, вам нужно к эндокринологу.