Лімфатичні вузли збільшені

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Доброго дня. Вибачте, що турбую та прошу про консультацію. Спочатку напишу хвороби які присутні в мене. Дифузний вузловий зоб (вузол в лівій долі), Дві маленькі міоми матки, фіброзна мастопатія грудей, хронічний тонзиліт, (по рекомендації лор лікаря здавала ревмопроби-насторожив показник АСЛО -319). Тонзиліт лікувала лор каже що мигдалики ще піддаються лікуванню тому питання про видалення не критичне. Десь пів року тому з'явилися підщелепні вузли збільшені, біль в шиї комок в горлі, ззаду на шиї похребту теж якісь вузлик -на рентгені опис випрямлення лорда, початок остеопорозу. В пахових ділянках біля грудей без зміни кольору, відчуваю легке поколювання з незначним зудом як кропива пожалила, особливо ці симптоми перед місячними. Чи може бути підозра на рак лімфатичної системи? Вчора здала аналізи крові (лімфоцити 56 при нормі до 37). Буду дуже вдячна за відповідь.
Категория: Онколог
Добавлен: 2 июля 2021 года

1 ответ

Кравчук Юрий Иванович
онколог 2021-07-08 10:12
Здравствуйте. В таких случаях мало исходной информации, нужно узи шейных у делать и же по их структуре смотреть