Закрепи, застій жовчі

Спрашивает: Вікторія
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Добрий день! Почала лікувати закрепи з нутриціологом, він мені прописав пити нутрицептики і протокол харчування, почала ходити в туалет кожен день, спочатку був як ковбаска, колір коричневий, потім почався жидкий і темно зелений. Потім написав принити приймати нутрицептиків і пити єнтерол і сорбент. Здавала аналізи, копрограмму і УЗД ( висновок ехозавис в жовчному міхурі та дифузних змін підшлункової залози). Може бути кал в мене такий, що виходить застій жовчі? Допоможіть, будь ласка. Наперед буду вдячна.
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 16 апреля 2023 года

6 ответов

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2023-04-16 15:13
Виктория! Уточните, анализы вы сдавали до лечения или после, когда стул стал жидким. Напишите.
Платная консультация
Вікторія 2023-04-16 15:20
Аналізи здавала до лікування, у вкладенні був аналіз копрограмми який вже здавала коли стул став жидкий і який здавала до.
Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2023-04-16 15:26
Виктория! У вас выявлена в кале УПФ Энтеробактер. Количество ее завышено. Следует уменьшить её количество. К сорбенту и полезной флоре добавляйте т. Офлоксацин по 200 мг 2 раза в день, курс приема 5 дней. Для улучшения свойств желчи, пройдете курс приема к. Урсосан по 250 мг перед сном. Курс 1 месяц. Этот курс после нормализации стула.
Платная консультация
Вікторія 2023-04-16 16:37
Підкажіть, будь ласка, це за цьої бактерії почалася діарея?
Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2023-04-16 17:32
Виктория! Да, такая возможность у бактерии есть, вызвать нарушение стула.
Платная консультация
Вікторія 2023-04-22 18:21
Добрий день, Ви мені порадили пропить курс Урсосана до його складу входить титан діоксид Е171, підкажіть як він впливає на організм? Разві він не шкідливий?