Вузол на щитовидці

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Хронические заболевания: Гастрит, вдс.
Здравствуйте, подивіться узд. У 2020 році робила все було чисто, а тепер виявили утвір.
Здала аналізи на гормони. Результати будуть через тиждень. Дуже переживаю. Це може бути онкологія?
Чи можна його медикаментозним лікуванням позбутися?
І чи обов'язково робити біопсію на даному етапі?
Щиро дякую.
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 11 октября 2021 года

3 ответа

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2021-10-11 19:12
Здравствуйте, Галина.
  1. "Це може бути онкологія? " – УЗИ не даёт ответов на такие вопросы. По тому, что я вижу в описании, – крайне маловероятно.
  2. "Чи можна його медикаментозним лікуванням позбутися? " – узловые образования размерами менее 5 мм никак не влияют на самочувствие и не требуют лечения.
  3. "І чи обов'язково робити біопсію на даному етапі? " – биопсия при таких размерах узловых образований не проводится.
С уважением, Надежда Сергеевна.
Галина 2021-10-11 21:26
Щиро дякую за швидку та інформативну відповідь.
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2021-10-11 21:48
Рада была помочь.