Возможно ли оформление 3-й группы инвалидности?

Спрашивает: Юлия
Пол: Мужской
Возраст: 39 лет
Здравствуйте, Наслідки перенесенної поєднанно-краніо-скелетної травми (08.07.2012 - ВЧМТ, геморагічний забій лівої скронево-тімяної ділянки, підгостра епідуральна гематома правої скроневої ділянки, лінійний перелом тімяної кістки праворуч, поздовжній перелом пірамідки скроневої кістки праворуч) у вигляді післятравматичної енцефалопатії 2ст. З розсіяною органічною неврологічною симпоматикою, правобічною нейросенсорною приглухуватістю, легкими вестибуло-координаторними розладами, легкими когнітивними порушеннями з мнестичним зниженням, частими цефалгіями, вираженим астенічним синдромом.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 16 мая 2016 года

1 ответ

Подерячев Александр Михайлович
невропатолог 2016-12-12 11:33
Для початку треба звернутись до невропатолога за місцем проживання для саціонарного обстеження потім консультація в обл. Лікарні а потім районна ЛКК яка направить на мсек