Високий гемоглубін

Спрашивает: Зоряна
Пол: Мужской
Возраст: 15 лет
Здравствуйте, в дитини підвищений гемоглубін 175, підвищені лімфоцитм40. Лікар призначила рясне пиття, через10днів передали впав до 167, підвищені також еротроцити5,5. Скажіть будь-ласка, що робити дальше, та які обстеження пройти. Робили УЗД травної системи все норма Дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 14 февраля 2020 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2020-02-17 22:17
Добрый день.
Такое бывает при недостатке жидкости в организме, при усиленных физических нагрузках, особенно в подростковый период. Ребенок спортом занимается?