Випирання в паховій зоні

Спрашивает: Катерина
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Вітаю, пів року тому відчула тягнучі болі і помітила таке випирання. Сама я худенька, 45 кг, плюс маю невеликий сколіоз. Болить воно не постійно. Може взагалі не боліти і все добре, а може в якийсь момент просто так заболіти. Найчастіше болі починаються коли ходжу, іноді після статевого акту, та коли сиджу. Травм в цій області ніяких не було, від циклу також болі не залежать.
Додам, що болі тільки тягручого/ниючого характеру, гострого болю ніколи не було. Коли надавлюю, то нічого не нащупується, на дотик так само як зліва, де все нормально, тільки припухлість оця.
Оббігала за ці пів року купу лікарів, викинула немало грошей, а результату нуль. Лікарі або кажуть що не знають що це таке, або кажуть що це анатомічна особливість, або ставлять сумнівні діагнози і назначають лікування, яке не допомагає.
Вже не знаю, може це випирання взагалі ні до чого, може то якийсь нерв там защемлений.
Категория: Хирург
Добавлен: 5 июля 2024 года

1 ответ

Какое исследование этой области вы сделали, МРТ, КТ. УЗИ?