Вагітність

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: Нет
Доброго дня! Допоможіть будь ласка, скажіть чи можливо при вагітності критичні дні, та температура? В мене нудота вже на протязі 2- х тижнів, але тест негативний, температура що вечора 37.2, затримки при менструації немає. Щиро Вам вдячна за відповідь!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 12 августа 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-12 11:53
Доброго дня. Так, на ранніх термінах вагітності часом можуть бути місячні. Вам треба здати кров на ХГ, щоб на 100% виключити вагітність