Норми розмірів плода

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Хронические заболевания: Синусова тахікардія, міопія
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, я робила узд на 20т 4д, по висновку поставили вагітність 21-22тиж, бо розміри дитини для мого терміну завеликі. Маса 408 г, біпарієтальний розмір53мм, окружність голови 190мм, окружність живота 158мм., зрілість плаценти 0-1ст. інші розміри пише в нормі. Чи загрожує це передчасними пологами і великим плодом? Моя вага на даний момент 22т6д-58кг(до вагітності 50 кг 158см)? Чи не забагато я набираю?
Категория: Гинеколог

4 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-09-28 18:09
Доброго дня. Розміру плоду йдуть на випередження. Але це краще, ніж відставання. А ось Ваша вага - забагато. Так, за вагітність можна набрати до 10-12 кг, але такими темпами це буде ще до закінчення вагітності
Платная консультация
Таня 2017-09-28 18:34
Щиро вдячна вам за швидку відповідь. Ви мене заспокоїли. А що робити з вагою? Що ви порекомендуєте?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-09-28 18:37
Дієту:) Їсти невеличкими порціями 5-6 разів на день і не наїдатися на ніч. Не їсти за двох:) Обмежте калорії - не налаягайте на солодке та борошняні вироби.
Платная консультация
Таня 2017-09-29 09:03
Дуже дякую за ваші поради!) Я обов"язково до них буду дослухатись!