В голові стріляє наче голкою

Спрашивает: Максим
Пол: Мужской
Возраст: 21 год
Вітаю, така проблемка. Робив МРТ ГОЛОВИ ТА ШИЇ А ЩЕ МРА АРТЕРІЙ ГОЛОВИ. На усіх знімках все ок тільки трохи в шиї невеликі дегенеративні зміни. Але в голові буває наче в голкою так зненацька стріляє. Я не стрессую. Нічого. Але таке заставляє нервувати
Категория: Невропатолог
Добавлен: 28 марта 2024 года

3 ответа

Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2024-03-28 22:39
Здравствуйте.

В чем именно заключается ваш вопрос?
Максим 2024-03-28 22:41
Хотів би дізнатися просто що окрім хвороб сосудів це може бути
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2024-03-29 10:01
Это вряд ли связано с проблемами сосудов. Скорее локальное напряжение мышц скальпа головы.
Может помочь приём таб.
Тизанидин 2 мг до 2 раз в сутки.
И конечно гимнастика для шейного отдела позвоночника.