Утворення на пальці з цяточками всередині після ранки

Спрашивает: Олександра
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Вітаю, в серпні місяці стерла собі на середньому пальці на фаланзі шкіру кухонною терткою. Після загоювання, на цьому місці з'явилося невелике утворення рожевого кольору з червоними крапками всередині, не болить, не свербить, інколи виникають невеликі больові відчуття під час випадкового потрапляння якось засобу для прибирання!
1. Що це може бути за утворення, чи несе воно якусь загрозу?
2. Яким чином його можна позбутися?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 12 октября 2025 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2025-10-13 16:53
Добрый день, по снимку - это бородавка. Необходимо удалить в клинике, если нет возможности посетить лечебное учреждение, попробуйте самостоятельно раствором Веррукутан. Пишите, если будут еще вопросы.