Темні п'ятна під нігтями, пустоти

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Гіпотеріоз, остиохондроз, бронхіт, насморк
Вітаю, близько 1.5 - 2 місяці спостерігаю темні п'ятна на великих пальцях ніг. Травм не було, не болить, покриття нігтів останній раз було минулого літа (2023рік) Присутні часті вростання нігтів, помітні пустоти на декількох нігтях. Також дуже сильно злазить шкіра з стоп та пальців ніг (також і долонь і пальців рук). При цьому ніякого дискомфорту немає (не зудить, не болить, немає запаху). Підскажіть будь ласка що це і до кого вертатись? Начиталась в інтернеті про піднігньовий невус та меланому - тепер переживаю.
Категория: Подолог
Добавлен: 23 июля 2024 года

2 ответа

Добрый день, по снимку про меланому говорить не стоит. Это скорее прявление онихомикоза и возможно псевдомонадной инфекции. Необходимо сделать анализ на микроскопическое обследование на наличие паразитарного грибка и бак посев
Наталія 2024-07-26 19:13
Дякую за відповідь! Обов'язково скористаюсь Вашими рекомендаціями)