Скринінг 1 триместру

Спрашивает: Кристина
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Вітаю, Наталья Петрівна робила 1 скринінг, по узі все добре, аналізу віднесено до групи середнього ризико по трисономї 21, відправляють до генетика на консультацію. Чи дійсно потрібна консультація? та чи між токсикоз вплинути на завищений хг?
Категория: Генетик
Добавлен: 21 февраля 2024 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2024-02-21 17:10
Доброго дня,
токсикоз ні на що не міг вплинути.
Всі фактори, які можуть впливати - вносять в протокол для розрахунку.

Такий результат скринінгу не є строгим показом для інвазивної діагностики, але може бути показом для неінвазивного тесту по крові матері (NIPT).
Через його високу вартість, рекомендація даного тесту неоднозначна. Але якщо можете собі дозволити, то було б добре зробити.

Якщо у вас є ще питання - пишіть.