Що це означає?

Спрашивает: Дідик Катя
Пол: Женский
Возраст: 11 лет
Здравствуйте, я хотіла запитати що це таке? Я не мати я сама пацієнтка. Мені 11 років. Я помічаю такі виділення вже місяця 3. Ще не було місячних. Я знаходила щось схоже з цими виділеннями і знаходила різні захворювання. Боюся сказати батькам про це. Допоможіть будь ласка. Виділення трішки з запахом.
Добавлен: 26 декабря 2021 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
детский гинеколог 2021-12-26 20:07
Здравствуйте! Так могут выглядеть первые месячные-менархе. Нормальный цикл устанавливается 1-1,5 года, а в этот период возможны сбои, задержки и странные выделения. Если они неприятно пахнут, то нужно сказать маме и обратиться с ней на прием к детскому гинекологу. Здоровья Вам! С уважением, Е. В. Молчанова
Платная консультация
Дідик Катерина 2022-01-12 21:51
Дякую! Зараз немає зовсім запахів. Виділення є вже не ті що на зображенні, білі та прозорі густі. Я читала що так може бти 2 роки, а потім місячні. Мені як і було 11 років. Я вже не переживаю (трішки звісно) про свої виділеня, томущо, є ваш сайт. Щераз Дякую!