Щитовидна залоза, ріст правої півкулі

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Здравствуйте, підкажіть будь-ласка, більше 10 років назад в мене видали ліву півкулю щитовидної залози- баготовузловий зоб, все було в нормі, в мене почала нормалізовуватися вага, почувала себе в добре. Більше 2 років назад в мене діагностували онкологію (рак яєчників- видали все), і через пів року в мене почала рости права півкуля щитовідної залози і почали утворюватися вузлики, звернулася до лікаря, назначила лікування 3 місяця - вузлики спочатку росли а коли зробила ще раз УЗД то показало спад росту, при цьому набрала знову велику масу тіла, займаюся спортом, слідкую за харчуванням не переїдаю, вага не скидається, порадьте будт-ласка в чому проблема що щитовидна залоза почала рости у утворюються вузлики, буду вдячна за відповідь.
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 20 марта 2020 года

4 ответа

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2020-03-21 01:44
Здравствуйте, Елена.
Чаще всего проблема связана с нарушением уровня гормонов щитовидной железы (ТТГ, Т4 свободный) или генетическими факторами (зоб у мамы, бабушки, тёти). На самом деле, рациональнее обсуждать возможные причины со своим очным врачом, который Вас осматривал и знает Вас как пациента.
С уважением, Надежда Сергеевна.
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2020-03-23 09:59
Елена, вижу Ваш негативный отзыв. Уточните, пожалуйста, какой ответ Вы ожидали получить от заочного консультанта, который Вас не осматривал, и которому Вы даже не выслали заключения УЗИ? Ваш очный врач не дал Вам ответы, на каком основании их должна была дать я? Общие причины я Вам детально расписала.
Олена 2020-03-23 11:38
Доброго дня, на каком основание-на основі мого питання, на яке ви відовіли загальними причинами. До речі не розумію Вашого агресивно налаштованого повідомлення - це моя особиста думка - які претензії тепер до мене, дякую
-2
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2020-03-23 11:50
Елена, Вы получили максимально подробный ответ, который можно было дать на основании предоставленной Вами общей информации в стиле "в мене почала рости права півкуля щитовідної залози і почали утворюватися вузлики" (где УЗИ, анализ крови на гормоны?), "звернулася до лікаря, назначила лікування 3 місяця" (где названия препаратов, курс лечения?), "вузлики спочатку росли а коли зробила ще раз УЗД то показало спад росту" (где контрольное УЗИ?) и так далее.