Розвиток дитини

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 14 лет
Хронические заболевания: Аденоїди
, Доброго дня! У дівчинки 14 років зріст 145см, вага30кг. Місячних немає, груди тільки почали формуватись, узд показало тіло матки у вигляді тяжу р-ми 21*12*13 мм. Наскільки це серйозно? Як лікується? До якого лікаря нам звертатись?
Добавлен: 30 июля 2018 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
детский гинеколог 2018-07-30 18:52
Доброго дня. Звертатися до лікаря дитячого гінеколога. По місцю Вашого проживання (Київ) є Герасимова Таліна Вікторівна
Платная консультация
Молчанова Олена Вікторівна
детский гинеколог 2018-07-31 11:13
Тут немає питання. І я вже написала Вам вище, до кого звернутися.