Великий ріст у дитини

Спрашивает: леся
Пол: Мужской
Возраст: 11 лет
Здравствуйте, моєму синові одинадцять років ріст у нього 166 см. А вага 58 кг. У нього почалося статеве дозрівання, оволосіння. Мене турбує це. Були у місцевого ендокринолога поставили на контроль. Робили ренген рук, лікар сказала що ріст продовжується. Допоможіть будь-ласка, можливо у нього розвиток іде скоріше а потім припиниться. Буду вдячна за відповідь. До побачення.
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 18 июня 2015 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2015-06-19 01:03
Доброго вечора, Лесю.

Я дорослий лікар-ендокринолог і не берусь давати рекомендації дітям та підліткам, оскільки протоколи обстеження та лікування дорослих та дітей мають суттєві відмінності.
З данного приводу Вам обов'язкого потрібно отримати консультацію саме дитячого лікаря-ендокринолога.

З повагою, Надія Сергіївна.