Розшифровка результатів дослідження які прикріплені нижче в фото

Спрашивает: Олег Присяжний
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Хронические заболевания: Відсутні
Здравствуйте, Доброго дня Допоможіть розшифрувати аналізи Поясніть будь ласка, чи всі результати дослідження відповідають нормам, чи не має ніякої загрози Згідно з результатами дослідження які прикріплюю в фото Дякую
Категория: Генетик
Добавлен: 18 марта 2022 года

1 ответ

Здравствуйте.
Риск ХА плода высокий. Требуется срочное проведение инвазивной диагностики с целью кариотипирования.