Помощ незнам какво да правя - Опасно ли е?

Спрашивает: Силвия
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Гастрит
Здравейте, аз съм от България на 25г. От 30.04 ми стана лошо по време на работа. Преди това 4 или 5дена усещах че постоянно ми е топло и имам температура. На 30ти имах учестено дишане и пулс, замайване,
слабост. Звъннах на линейка, казаха че е вирус и щяло да мине, въпреки това предадоха на колегите си да дойдат. Звъннах след около 1ч и казах да не идват.
Тогава имах и разстройство 3 или 4 пъти, повърнах. Оттогава досега изпитвам слабост и изтощение. Немога да стоя седнала без да се замайвам. Като взимам душ ми става лошо. Ядох две бисквити стана ми пак зле.
В момента храната ми е само препечени филий. Друго не ми понася стомаха. Какво да правя?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 4 мая 2023 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2023-05-05 11:46
Сильвия! Из вашей с трудом понятной истории заболевания, можно предположить, что было острое кишечное заболевание. Следует восстановить водный баланс организма, принимать сорбент, ферменты для работы кишечника, антибиотик для кишечника. Чтобы получить эти лекарства, вам следует обратиться к врачам по вашему месту проживания.