1
Помогите с лечением цистита
Спрашивает: Алина
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: не указаны
Здравствуйте, часто болею циститом
сейчас опять обострение, боль ноющая внизу живота, рези при мочеспускании, она частое, слабость, температура 37 иногда
сегодня сдала анализы, помогите с лечением, перепробовала уже все.
узи сделала почек и мочевого, все в норме.
вот анализ мочи общий
Аналіз сечі загальний
Колір жовтий
Прозорість слабо-мутна
Відносна щільність 1.023
Лейкоцити 500 Leu/µ L
Hітрити виявлені
Білок не виявлений
Глюкоза не виявлена
Кетонові тіла не виявлені
Уробіліноген сліди
Білірубін не виявлений
Еритроцити 10 Ery/µ L
Лейкоцити вкривають все п/зору
Еритроцити поодинокі в препараті
Еритроцити, стан частково змінені
Клітини плоского епітелію в невеликій кількості
Клітини перехідного епітелію не виявлені
Клітини ниркового епітелію не виявлені
Клітини епітелію сечового міхура не виявлені
Слиз не виявлений
Гіалінові циліндри не виявлені
Еритроцитарні циліндри не виявлені
Лейкоцитарні циліндри не виявлені
Воскоподібні циліндри не виявлені
Зернисті циліндри не виявлені
Епітеліальні циліндри не виявлені
Кристали трипельфосфатів не виявлені
Кристали оксалату кальцію не виявлені
Кристали сечової кислоти не виявлені
Кристали біурата амонію не виявлені
Кристали карбонату кальцію не виявлені
Кристали білірубіну не виявлені
Кристали фосфату кальцію не виявлені
Кристали фосфорнокислого вапна не виявлені
Аморфні фосфати не виявлені
Аморфні урати не виявлені
Бактерії виявлені
Дріжджеподібні гриби не виявлені
Категория: Уролог
Добавлен: 14 июля 2015 года

1 ответ
Давид Вартанович Солоян
уролог 2015-12-24 19:16
Сдайте бак. Посев мочи на флору и чувствительность в антибиотикам. С помощью этого исследования можно обнаружить какой именно микроб вызывает воспаление и какой именно антибиотик его убивает. Это первое с чего нужно начать.