Плева цела ли она
Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Здравствуйте, у меня пару влпросов насчет плевы
1) 1.5см отверстие плевы большое?
2) можно ли такое отверстие считать большим
3) какова вероятность крови с этим отверстием понимаю что почти невозможно но хотябы примерно пожалуйста (
Меня сильно напугал один гинеколог сказала что отверстие 1.5 см растяжимое и большое (крови
1) 1.5см отверстие плевы большое?
Категория: Репродуктолог
4 ответа
Марина 2022-02-25 22:08
Ну а по вашему мнению, 1.5 см отверсиие плевы большое для девсвенницы?
Якщо вам потрібна більш детальна інформація, ви можете звернутися до російських колег.
Анна 2022-04-21 20:31
Доброго дня. Маю кілька запитань. В мене один раз був нпа. Розповідаю.
До цього я буда незайманою. Хлопець почав в мене вводити палець, потім два, щоб розтягнути плівку. Далі вирішив ввійти в мене. Але це було все одно боляче, і він вийшов. Як тільки він вийшов більше в мене нічого не боліло ані трохи. Кров не помічала.
До цього, колись одним пальцем я відчувала шийку матки. Після цього потім вирішила спробувати і теж відчуваю.
Як ви вважаєте, я залишилася незайманою?