Планування вагітності
Спрашивает: Інна
Пол: Женский
Возраст: 26р.
Хронические заболевания: Ліпома корінців спинного мозку часткове видалення
Здравствуйте, ситуація така при 1вашітносі перехворіла антибіотики, флюоогоафія і на 6-7 тижні вагітність завиерла. Коли готувались до наступноі вагітності обстежувались здавали на каріотири -в мене і чоловіка норма, фолатний цикл виявлено мутаціі, герпес пролікувала був виявлений. Ходили до генетика нам сказали, що все це перенесене ГРВІ. Прогестерон 0.22, пролактин25.11. Коли завмерла друга вагітність зробили аналіз абортного матеріалу *моносомія х хоомосоми. Підскажіть що робити далі?на що нам сподіватись?як бути ?може ми щось упустили?
1 ответ
Добрий день!
Ви зробили багато зайвого.
Одна завмерла - це взагалі не привід шукати причини.
Хромосомні аномалії - це і є основна причина завмирань. Вони просто деколи виникають. На це ніяк не можна впливати.
Просто планувати наступну вагітність згідно з стандартними рекомендаціями.
Ви зробили багато зайвого.