Коли робити тест?

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Доброго вечора)
Потрібна Ваша консультація, 27.06.2016року був не захищений статевий акт чоловік кінчив в мене, 3.07.2016року день овуляції
. Чи можлива вагітність і коли можна робити тест? Дуже дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 8 июля 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-07-09 10:00
Доброго дня. Чи можлива вагітність можна сказати з розумінням, на який день циклу був статевий акт. Так рано тест робити немає змісту. Можна кров на ХГ - цей аналіз достовірно дасть відповідь, чи є натяк на вагітність