Операция или гипс

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 51 год
Доброго дня. Мама сегодня поскользнулась и сломала ногу. Одни говорят оперировать, другие что можно обойтись гипсом. Гляньте пожалуйста как незаинтересованная сторона, что нам делать?

13 ответов

Богуш Егор Николаевич
ортопед-травматолог 2020-02-19 08:31
Здравтсвуйте! Показанием является смещение - по моему мнению нужна операция
Ірина 2020-02-22 10:16
Дякую, операцію зробили в середу. Поставили пластину. Все Слава Богу пройшло успішно. А пластину можна не знімати , так і з нею ходити?
Богуш Егор Николаевич
ортопед-травматолог 2020-02-22 15:49
Можно
Ірина 2020-03-06 22:15
Доброго вечора. В середу буде 3 тижні після операції. І припухлість досить не сходить? Це нормально?
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2020-03-10 16:08
Більше ніж нормально
Ірина 2020-03-16 18:23
Вже наложили гіпс. Приписали остеопро на 2 міс. Преперати дорогі, чи можна замінити їх на кальцій д3 нікомед?
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2020-03-17 11:16
Слід узгоджувати подібні призначення та їх корекцію зі своїм лікарем.
Ірина 2020-04-30 13:32
Доброго дня. Пройшло майже 3 міс після операції. Мама на лікарняному. Гіпс зняли 10 днів тому. Лікар хоче лікарняне закрити. Але мама на ногу ще зовсім не стає, тобто на роботу вийти нереально. Чи має право лікар закрити лікарняне, по закону скільки ще мама може бути на ньому. І чи є шанси розраховувати мамі на групу?
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2020-05-04 10:13
Лікар має право закрити лікарняний в той термін, який вважає за потрібний, в залежності від етапних рентгенограмм, оцінки ступеню зрощення та відновлення функції кінцівки. Часткову роль в термінах відіграє професійна діяльність та залежність від тяжкої фізичної праці
Ірина 2020-05-04 11:46
Є шанси розраховувати мамі на групу
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2020-05-04 18:50
Про яку групу розмова? Подібна втрата працездатності тимчасова
Ірина 2020-05-04 23:10
Просто мама інженер будівельник, їй потрібно лазити по дахах, стадіонах і т. д. Вона напевне ще довго незможе на роботу іти.
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2020-05-06 14:29
В такому випадку логічно узгодити з Вашим лікарем можливість продовження листка непрацездатності, в тому числі з потенціальним продовженням по результатах заключення медико-соцальної експертної комісії