Мрт головного мозку
Спрашивает: Софи С
Пол: Женский
Возраст: 43 года
Хронические заболевания: не указаны
Доброго дня, чи можна за даним описом МРТ припустити, що РС все ж не виключений?:
У паренхімі білої речовини лобних та тім’яних часток визначаються поодинокі контраст-негативні
ділянки гіперінтенсивного Т2/Flair-сигналу, що не зливаються між собою, патерн більше на користь
вікових мікроциркуляторних змін. Ділянок рестрикції дифузії на DWI/ADC не виявлено; патологічних
вузлів/мас великих півкуль, селярної зони, хіазми, мозолистого тіла, мостомозочкових кутів,
краніовертебрального переходу чи інфратенторіальних структур не виявлено. Архітектоніка мозкових
звивин та борозн, диференціація білої та сірої речовини не порушена. При в/в контрастуванні ділянок
патологічного накопичення контрас
Категория: Невропатолог
Добавлен: 5 февраля 2024 года

7 ответов
Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-02-05 12:46
Сбросьте фото заключения и МРТ