Можливість зараження від незнайомої до тверезої людини при слабкому імунітеті
Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Хронические заболевания: Склеродермія, вовчанка, панкреатит
Вітаю, в мене плюнула два рази жінка в неадекватному стані. На мені були рани з кров'ю. На локті. Вона туди попала. Кожа суха. В мене вовчанка і склеродермія. П'ю плаквеніл, слабкий імунітет. З переляку ще води попила з пляшки, яка була в руках. Помитися і переодягнутися змогла аж через 3 години. Дуже переживаю. Дякую!