Лікування золотистого стафілококу та уреаплазми

Спрашивает: Елена
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня! Якщо в гінекологічному мазку на інфекції виявлено Уреаплазму 10 у 4 стадії та Золотистий стафілокок, підкажіть, чи потрібно це лікувати? Я так розумію антибіотик проти стафілокока малоефективний? Чи допоможе у цьому випадку Тержинан? Чи є дієвіші препарати?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 12 марта 2024 года

3 ответа

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-03-12 17:13
Доброго дня, а мазок на флору Ви здавали?
Елена 2024-03-12 17:26
Здавала, але це було до лікування.
Були симптоми схожі на бактеріальний вагіноз, тому я пропила курс метронідазолу, також приміняла свічки Метронідазол та Гіномакс, пила антибіотик Азітро Сандоз 500 мг №3
Прикріплені аналізи взяті до лікування
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-03-12 18:14
Мазок у Вас був не запальний, по мазку на флору всього був бактеріальний вагіноз, не потрібно було пити антибіотики, Вам достатньо було проставити Тержинан 10 днів. Щодо бак. Посіву, то уреаплазма є умовним патогеном і не підлягає лікуванню, за умови, що мазок не запальний. Враховуючи той факт, що Ви вже пройшли лікування, я б Вам рекомендував здати повторно мазок на флору і вже від нього відштовхуватися, чи Вам потрібно повторно лікуватися чи ні.