Колінний суглоб

Спрашивает: роман
Пол: Мужской
Возраст: 44 года
Здравствуйте, була операція артроскопія д-з артроз правого колінного суглоба з больовим синдромом. Хвороба кеніга внутрішнього виростка правої стегнової кістки хотів запитати набряк на коліні вже 14 днів після операціїї скільки часу потрібно би він зійшов коліно не болить ходжу на костилях і чи можна втирати гель венітан форте скажіть будь ласка

1 ответ

Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2019-02-26 10:46
Для правильної відповіді на Ваше запитання необхідно знати всі особливості даного конкретного випадку, що неможливо здійснити заочно. Конт тел 067 408 21 27.