Кіста яєчника
Спрашивает: Іванна
Пол: Женский
Возраст: 26 років
Хронические заболевания: Ревматична хвороба серця, ревматоїдний поліартрит
Доброго вечора, Сьогодні проходила обстеження на МРТ виявили - кіста (кістома?) лівого яєчника гетерогенної структури розміром 49х44мм. Місячні регулярні хоч інколи турбує біль внизу живота зліва та в попереку (часто після переохолодження ніг), заг. Аналіз крові та сечі в нормі. Чи могла бути помилка, чим небезпечна така киста, чи піддається лікуванню медикаментозно? Дякую!
1 ответ
Добрый день, Иванна.
Нет ошибки быть не может. Такая киста не лечится консервативно. Рекомендовал бы вам сдать онкомаркеры яичника и показаться гинекологу.