Кашель, тп 37.5
Спрашивает: Микита
Пол: Мужской
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: не указаны
Вітаю, почало все приблизно тиждень назад, лікувався яе звичайна орві. на вихідних самопочуття погіршилось, тп 37,5, легка задишка, саурація 97-99. Звернувся до лікаря, послухали легені, швидко призначили а/б дексаметазон та ішне, а акож ренген і аналізи. Сьогодні зробив ренген і здав аналізи, розшифровка буде тільки через 3 дні. Могли би попередно оцінити стан легенів будь ласка!
Категория: Пульмонолог

1 ответ
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2024-09-30 17:19
Это двухстороннее воспаление лёгких.