Інвалідність

Спрашивает: Альона
Пол: Женский
Возраст: 8 лет
Здравствуйте, в моєї доньки стоїть діагноз правобічний геміпарестичний синдром резидуального генезу, вегетативна дисфункція препубертатного віку по гіпотонічному типу з мігренеподібними пароксизмами, ММД з конгутивними порушеннями у невролога та у психіатра F 83, чи можу я оформити групу інвалідності дитині?

1 ответ

Богуш Анна Викторовна
детский невролог 2021-09-14 23:57
Здравствуйте, обратитесь на приём к неврологу и психиатру они вам и скажут можно или нет