Хрипи від носа?
Спрашивает: Marija
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: не указаны
Доброго дня. У мене перфорація носової перегородки. Замітила більше року тому. Не збільшується. Три місяці назад почала зранку відкашлювати постійно. ТОбто кашню немає. Якщо попробую собі підкашельнути чую звуки як гармошка. Але знову наголошую позивів до кашлю немає. просто вже в привичку війшло підкашлювати собі. Може це бути від носа? Часто стікає зранку по задній стінці. Аналізи крові в нормі. Рентген легень без патологій
Категория: Лор
Добавлен: 2 мая 2018 года

1 ответ
Здраві будьте, Маріє. Перфорація носової перетинки є ознакою атрофічного процесу у порожнині носу. Закрити цей дефект майже неможливо. Але треба шукати такого лікаря-віртуоза, який за це візьметься. Затікання слизу по носоглотці- це хвороба мегаполісу внаслідок вдихання забрудненого повітря. Рекомендую приймати тавіпек по 2 капсули внутрішньо 3 рази на день мінімум 1 місяць. Якщо є мигдалики, їх потрібно періодично промивати-санувати у отоларинголога. Залишайтесь здоровою.