ХГБ що робити членам сім'ї?

Спрашивает: Оля Бохінська
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, у чоловіка поставили діагноз ХГВ, ПЛР кількісно 676 МО, біохімія норма, еластографія f1-2, (середнє 7) чи потребує лікування противірусними препаратами? Я зараз на 38 тижні вагітності, коли ставала на облік у 12 тиж Hbs негативний і тепер перездала його теж негативний. Як діяти відносно вакцинації для мене і майбутньої дитини. І чи можна вести незахищене статеве життя з чоловіком?
Категория: Инфекционист
Добавлен: 23 ноября 2021 года

4 ответа

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2021-11-24 11:29
Оля! У вас должна быть вакцинация от гепатита В. Если нет, то ставьте после родов. ПА без предохранения только через 1 месяц после последней дозы вакцины от гепатита В, если начнете себя привиать. Ребенок получит первую дозу при рождении в роддоме. Остальные дозы будите ставить согласно графика вакцинации от гепатита В у детей.
Платная консультация
Бохінська Ольга Василівна 2021-11-24 15:49
Дякую велике. Скажіть ще будь ласка чи при таких аналізах чоловіку потрібне лікування? ПЛР кількісно 670 МО, еластографія f1-2(7.0), біохімія і загальний аналіз крові норма.
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2021-11-28 14:20
Оля! Лечение гепатита В провдится при наличии повышения ферментов печени -АЛТ и АСТ.
Платная консультация
Оля 2021-11-30 18:47
Дякую велике!