Гормони щитовидной желези ттг

Спрашивает: Полейко Олена Миколаївна
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: насморк..
Здравствуйте, мене звати Олена я хворію гипотиреозом приймаю ель. Тироксин у дозі 150 здала аналіз крові на гормони ттг.0.008. тироксин вільний 2.05. кортизол 12.3 допоможіть вихначити правільну дозу препарату та зрозумвти правільну дозу приймаю чи ні? дякую!
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 22 ноября 2015 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2015-11-23 00:19
Доброї ночі, Олено.
Перш за все вкажіть норми ТТГ, Т4 вільного та кортизолу у Вашій лабораторії -- вони суттєво відрізняються в залежності від лабораторії та ії методів аналізу.
Як давно Ви приймаєте L-тироксин в такій дозировці? Чи приймаєте Ви наразі інші медикаменти?
Чи є в Вас якісь скарги на стан здоров'я?
З повагою, Надія Сергіївна.