Чорний наліт на зубах

Спрашивает: Нина
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: НЕТ
Добрий день! У мого синочка з 2 років зявився чорний наліт на зубах. Були у стоматолога, сказала не карієс, що пройде на постійних такого не буде... Порекомендували звернутися до гастроентеролога, це може бути повязано з травленням??? Зараз йому 3 роки, в туалет ходе добре, іноді бувають частки неперетравленої їжі, але рідко..
Теги: наліт на зубах, чорний, чорний наліт на зубах фото
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 2 октября 2013 года

1 ответ

Венцковская Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2014-03-10 18:54
Вам необходимо показать ребенка детскому гастроэнтерологу и наблюдаться у стоматолога (осмотр каждые пол года).